Nazwa:

Brązowy fotelik samochodowy dla psa

Kod produktu: FO 0754
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Brązowy fotelik samochodowy dla psa wykonany jest z wytrzymałych, a zarazem bardzo przyjemnych w dotyku materiałów. Zewnętrzna strona siedziska uszyta została z lekko usztywnionej kodury w czarnym kolorze, natomiast wnętrze obite zostało delikatnym i miękkim futerkiem koloru czekoladowego. Cały produkt wypchany został miękkimi i sprężystymi kulkami silikonu, dzięki czemu leżący w nim piesek doskonale zniesie nawet bardzo długą podróż samochodem. Zaletą kulki silikonowej jest ponadto to, iż jest ona w 100% hipoalergiczna, nie będzie więc wywoływać zaczerwienień i reakcji alergicznych u nawet najbardziej schorowanych czworonogów.

Fotelik mocuje się we wnętrzu samochodu przekładając pasy bezpieczeństwa przez dwa nylonowe uchwyty przymocowane do tylnej, sztywnej ścianki. Dzięki temu nawet przy silnym szarpnięciu siedzisko pozostanie na swoim miejscu. Dodatkowo produkt wyposażony został w mini smycz, którą przypina się psu do obroży lub smyczy dzięki czemu pupil nie jest w stanie przemieszczać się w aucie podczas jazdy przez co zwiększa się bezpieczeństwo pasażerów a także samego psa. 

W razie zabrudzeń posłanie z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie wirowanie. 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
Polecamy również