Nazwa:

Fotelik samochodowy krówka

Kod produktu: FO 0756
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Fotelik-siedzisko samochodowe krówka wykonane zostało z dwóch wysokiej jakości tkanin, które są odporne na ścieranie a także zabrudzenia. Zewnętrzna strona produktu wykonana została z lekko usztywnionej kodury w czarnym kolorze, zaś środek wyściełany został białym futerkiem z nadrukowanymi czarnymi łatkami. Wysokie oparcie fotelika od środka wypełnione zostało mięciutkimi i bardzo sprężystymi kulkami silikonu przez co produkt zyskuje na sprężystości i komforcie – leżący w nim pies ma wrażenie jak by wylegiwał się na poduszce. Na ściance bocznej umieściliśmy średniej wielkości logo naszej firmy, które ozdobiliśmy drobnymi kryształkami cyrkoni.

Fotelik mocuje się we wnętrzu samochodu przekładając pasy bezpieczeństwa przez dwa nylonowe uchwyty przymocowane do tylnej, sztywnej ścianki. Dzięki temu nawet przy silnym szarpnięciu siedzisko pozostanie na swoim miejscu. Dodatkowo produkt wyposażony został w mini smycz, którą przypina się psu do obroży lub smyczy dzięki czemu pupil nie jest w stanie przemieszczać się w aucie podczas jazdy przez co zwiększa się bezpieczeństwo pasażerów a także samego psa. 

W razie zabrudzeń posłanie z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie wirowanie. 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
Polecamy również