Nazwa:

Fotelik samochodowy lampart

Kod produktu: FO 0755
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Prezentowany przez nas fotelik samochodowy wykonany został z najlepszych gatunkowo materiałów. Zarówno boki fotelika, jak i samo siedzisko na którym wypoczywa pies podczas transportu wykonane zostały z przyjemnych w dotyku tkanin. W omawianym przypadku zewnętrzna strona produktu odszyta została czarną kodurą, zaś wnętrze obite zostało delikatnym futerkiem w beżowo-czarne cętki pantery. Wsad fotelika stanowi elastyczna i sprężysta kulka silikonowa, dzięki czemu pies w nim wypoczywający będzie się czuł jakby wypoczywał na poduszce. W celu poprawienia wizualnych walorów fotelika tylna ścianka produktu przyozdobiona została niewielkim logo naszej firmy. 

Fotelik mocuje się we wnętrzu samochodu przekładając pasy bezpieczeństwa przez dwa nylonowe uchwyty przymocowane do tylnej, sztywnej ścianki. Dzięki temu nawet przy silnym szarpnięciu siedzisko pozostanie na swoim miejscu. Dodatkowo produkt wyposażony został w mini smycz, którą przypina się psu do obroży lub smyczy dzięki czemu pupil nie jest w stanie przemieszczać się w aucie podczas jazdy przez co zwiększa się bezpieczeństwo pasażerów a także samego psa. 

W razie zabrudzeń posłanie z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie wirowanie. 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
Polecamy również