Nazwa:

Fotelik samochodowy żyrafa

Kod produktu: FO 0762
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Fotelik samochodowy dla psa żyrafa wykonany został z najlepszych materiałów jakie obecnie dostępne są na rynku. Zewnętrzna strona siedziska została obszyta czarną kodurą, która odporna jest na przetarcia oraz zabrudzenia jakie mogą powstać w trakcie jej użytkowania, natomiast środek produktu wyściełany został bardzo miękkim i delikatnym w dotyku futerkiem z nadrukiem beżowo-brązowych łatek do złudzenia przypominających skórę afrykańskiej żyrafy. Fotelik-siedzisko samochodowe wypchane zostało sporą ilością drobnych kulek silikonowych dzięki czemu jest ono bardzo miękkie i wygodne – leżący w nim piesek poczuje się w nim naprawdę komfortowo. Dodatkowo wysokie ścianki posłania sprawiają że zwierzę nie wypadnie z niego nawet podczas bardzo ostrych zakrętów. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie haftu przedstawiającego logo naszej firmy, przyozdobionego kryształkami cyrkonii.

Projektując nasz nowy produkt zadbaliśmy także o bezpieczeństwo pupila. W środku fotelika umieszczona została regulowana mini smycz, którą przypina się psu do obroży lub szelek. Jej zadaniem jest powstrzymanie psa przed niekontrolowanym przemieszczaniem się wewnątrz całego samochodu. Również sam fotelik wyposażony został w komplet troków mocowanych do pasów bezpieczeństwa dzięki którym produkt pozostaje na swoim miejscu.

W razie zabrudzeń posłanie z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie wirowanie. 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
Polecamy Również