Nazwa:

Czarno-czerwony kocyk z serii królewskiej

Kod produktu: KO 0817
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Zewnętrzna strona pledu wykonana została z eleganckiego, czarnego futerka minky – jego najbardziej charakterystyczną cechą jest fakt, iż jego struktura nie jest gładka, a przyozdobiona dużą ilością małych wypustek, co sprawia, że produkt jest nie tylko bardzo oryginalny, ale przede wszystkim niezwykle wygodny. Jego rewers powstał z tego samego materiału, jednak w kolorze intensywnej czerwieni, dzięki czemu całość wygląda bardzo ładnie i od razu rzuca się w oczy. Obydwie tkaniny zostały połączone ze sobą atłasową lamówką w kolorze czerwonym, która dodatkowo ozdabia całość. Dbając ponadto o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczanie niewielkiego, czerwonego haftu, który dosadnie podkreśla, do kogo należy kocyk. Napis ‘'The Prince sleeps here” to wariant dla pieska, jeśli jednak życzycie sobie Państwo zmienienia go na wariant dla suczki “The Princess sleeps here” to prosimy poinformować nas o swoim wyborze w komentarzu do zamówienia. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także legowisko wykonane z tych samych materiałów, co wyżej prezentowany kocyk, macie więc Państwo możliwość aby stworzyć niepowtarzalny komplet. 

W razie zabrudzeń kocyk z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (max 800), oraz temp., która nie będzie przekraczać 40 stopni Celsjusza.

Opinie
Polecamy również