Nazwa:

Popielato-różowy kocyk z łapką

Kod produktu: KO 0819
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Zewnętrzna strona pledu wykonana została z wysokiej jakości, popielatego, gładkiego futerka, a jego przeciwna strona powstała dzięki wykorzystaniu eleganckiego, bladoróżowego futerka, które posiada interesującą i oryginalną strukturę włosa, który układa się w główki różyczek. Materiały te są ponadto odporne na wszelkiego rodzaju zadrapania czy podgryzienia, dlatego też, produkt ten idealnie sprawdzi się podczas podróży. Obydwa materiały połączone ze sobą zostały za pomocą eleganckiej, bladoróżowej lamówki, która doskonale scala całość. Aby jeszcze bardziej wpłynąć na wygląd produktu oraz jego estetykę, zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego, różowego haftu przedstawiającego łapkę, który znajduje się na popielatej części kocyka.  

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także legowisko wykonane z tych samych materiałów, co wyżej prezentowany kocyk, macie więc Państwo możliwość aby stworzyć niepowtarzalny komplet. 

W razie zabrudzeń kocyk z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (max 800), oraz temp., która nie będzie przekraczać 40 stopni Celsjusza.

Opinie
Polecamy również