Nazwa:

Różowo-amarantowy kocyk z serii królewskiej

Kod produktu: KO 0812
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Widoczny na zdjęciach powyżej pled to nic innego jak zestawienie ze sobą materiałów najwyższej jakości – futerek minky. Materiał ten nie jest gładki, a posiada dużą ilość małych wpustek. Awers kocyka powstał dzięki wykorzystaniu tego materiału w kolorze pudrowego różu, rewers zaś, dla skontrastowania w kolorze amarantowym. Całość wykończona i połączona ze sobą została za pomocą amarantowej, atłasowej lamówki i przyozdobiona haftem przedstawiającym napis „The Princess sleeps here” – jest to wariant dla suczki. Na Państwa życzenie możemy jednak w tym miejscu umieścić wariant dla chłopca – „The Prince sleeps here”. O swojej decyzji powiadomcie nas w komentarzu do zamówienia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także legowisko wykonane z tych samych materiałów, co wyżej prezentowany kocyk, macie więc Państwo możliwość aby stworzyć niepowtarzalny komplet. 

W razie zabrudzeń kocyk z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (max 800), oraz temp., która nie będzie przekraczać 40 stopni Celsjusza.

Opinie
Polecamy również