Nazwa:

Beżowo-brązowa poduszka Home Sweet Home

Kod produktu: LE 0745
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Poduszka wykonana została z najwyższej jakości materiałów i półproduktów. Jej wsad w 100% stanowi hipoalergiczna kulka silikonowa, dzięki czemu posłanie jest naprawdę bardzo wygodne i komfortowe. Za obicie (dwustronne) posłużyło nam beżowe futerko, które posiada strukturę małych wypustek. Całość przyozdobiona została ponadto haftem z napisem "Home Sweet Home" i kostką dla psa, oraz fablanką w kolorze brązowym. W razie zabrudzeń poduszkę bez problemu wyprać można w pralce automatycznej w niskiej temp.

W naszej ofercie dostępny jest także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co prezentowane powyżej legowisko, jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani stworzeniem niepowtarzalnego kompletu, to zachęcamy do kliknięcia w ten link i obejrzenia pledu.

Nasz nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:

  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla psów, których waga nie przekracza 8/9 kg.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Podusza zalecana dla ras większych, których waga nie przekracza 14/15 kg.
Opinie
Polecamy również