Nazwa:

Miętowo-czarna poduszka Home Sweet Home

Kod produktu: LE 0746
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Widoczna na zdjęciach powyżej poduszka powstała z najwyższej jakości materiałów i półproduktów. Dwustronne obicie posłania stanowi miętowe futerko "minky" z małymi wypustkami, które znane jest z kolekcji legowisk standardowych "Home Sweet Home". Wsad poduszki stanowi duża ilość kulki silikonowej, dzięki czemu całość jest bardzo sprężysta i wygodna. Produkt przyozdobiony został haftem przedstawiającym napis "Home Sweet Home", oraz kostkę dla psa, ale także czarną, polarową falbaną.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kocyk, który wykonany został z tych samych materiałów, co opisywana powyżej poduszka. Aby go zobaczyć, wystarczy jedynie kliknąć w ten link.

Nasz nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:

  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla psów, których waga nie przekracza 8/9 kg.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Poduszka zalecana dla ras większych, których waga nie przekracza 14/15 kg.
Opinie
Polecamy również