Nazwa:

Poduszka malinowo-różowa Home Sweet Home

Kod produktu: LE 0750
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Widoczna powyżej poduszka wykonana została z najwyższej jakości produktów. Obicie posłania stanowi ciepłe i miłe w dotyku futerko w kolorze amarantowym, które posiada strukturę małych wypustek. Wsad legowiska to nic innego jak kulka silikonowa. Jej główną zaletą jest fakt, iż jest ona hipoalergiczna i nie będzie wywoływać u psa podrażnień i zaczerwienień. Całość przyozdobiona została haftem z napisem "Home Sweet Home", oraz kością dla psa. W razie zabrudzeń poduszkę z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. oraz z programem ustawionym na niskie wirowanie. 

W naszej ofercie dostępny jest także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co opisywane legowisko, dostępny pod tym linkiem.

Nasz nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:

  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka ta przeznaczona jest dla psów, których waga nie przekracza 8/9 kg.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Poduszka ta przeznaczona jest dla psów, któych waga nie przekraczać będzie 14/15 kg.
Opinie
Polecamy również