Nazwa:

Popielato-różowa poduszka ozdobna

Kod produktu: LE 0740
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Widoczna na zdjęciach powyżej poduszka wykonana została z najwyższej jakości materiałów i półproduktów. Jej wsad w 100% stanowi kulka silikonowa, której właściwością jest fakt, iż jest hipoalergiczna. Obicie z dwóch stron stanowi futerko o strukturze małych wypustek w kolorze ecru. Całość przyozdobiona została różową, polarową falbanką, oraz haftem z napisem "Home Sweet Home" i kostką dla psa.

W razie zabrudzeń produkt wyprać można w pralce automatycznej w niskiej temp., oraz z programem nastawionym na niskie wirowanie. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co widoczna powyżej podusia, aby go zobaczyć, wystarczy jedynie kliknąć w ten link.

Nasz nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:

  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla psów, których waga nie przekracza 6/7 kg.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Podusza zalecana dla ras większych, których waga nie przekracza 14/15 kg.
Opinie
Polecamy również