Nazwa:

Posłanie klasyczne Home Sweet Home jasnopopielate

Kod produktu: LE 0770
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko powstało w wyniku połączenia dwóch rodzajów futerek. Stelaż posłania stanowi 3 centymetrowa pianka poliuretanowa, która posiada funkcję "Memory", znaczy to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powracają do pierwotnych kształtów. Zdecydowaliśmy się obić je jasnopopielatym, miłym w dotku futerkiem, które posiada strukturę małych wybojów (futerko minky). Górny rant przyozdobiliśmy czarnym, gładkim futerkiem, aby doskonale skontrastować i wykończyć całość. Poduszeczkę, którą znajdą Państwo w legowisku wypełniliśmy dużą ilością kulki silikonowej. Jej zaletą jest ponadto fakt, iż jest ona dwustronna, z jednej strony obita popielatym futerkiem (tym co ścianki boczne), a z drugiej czarnym. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie delikatnego, średniej wielkości haftu na ściance bocznej z napisem "Home sweet home" oraz symbolem średniej wielkości kości. Spód spania ponadto powstał dzięki zastosowaniu antypoślizgowego materiału.  

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w temp. nie wyższej niż 40 stopni, oraz z ustawionym programem na niskie wirowanie.

W naszej ofercie dostępny jest także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co widoczne na zdjęciach powyżej legowisko, także macie Państwo szansę na stworzenie niepowtarzalnego kompletu.

Opinie
Polecamy również