Nazwa:

Posłanie klasyczne Home Sweet Home miętowo-popielate

Kod produktu: LE 0771
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Miętowe-popielate legowisko powstało w wyniku połączenia dwóch rodzajów futerek. Stelaż posłania stanowi 3 centymetrowa pianka poliuretanowa, która posiada funkcję "Memory", znaczy to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powracają do pierwotnych kształtów. Zdecydowaliśmy się obić je miętowym, miłym w dotku futerkiem, które posiada strukturę małych wybojów (futerko minky). Górny rant posłania przyozdobiliśmy popielatym, gładkim futerkiem aby doskonale skontrastować i wykończyć całość. Poduszeczkę, którą znajdą Państwo w legowisku wypełniliśmy dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu pupil jest doskonale chroniony od chłodu podłoża. Jest ona ponadto wyciągana, oraz dwustronnie obszyta (z jednej strony miętowym, a z drugiej popielatym futerkiem). Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie na ściance bocznej niewielkiego haftu, który przedstawia napis "Home Sweet Home" oraz niewielką kostkę.

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w temp. nie wyższej niż 40 stopni, oraz z ustawionym programem na niskie wirowanie.

W naszej ofercie dostępny jest także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co widoczne na zdjęciach powyżej legowisko, także macie Państwo szansę na stworzenie niepowtarzalnego kompletu.

Opinie
Polecamy również