Nazwa:

Posłanie klasyczne Home Sweet Home różowo-popielate

Kod produktu: LE 0821
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Stelaż spania powstał dzięki wykorzystaniu grubego na 3 cm bloku pianki poliuretanowej. Do obicia ścianek bocznych posłużyło nam niezwykle oryginalne i ładne futerko minky w kolorze pudrowego różu. Materiał ten charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości wytłoczonych wypustek, które sprawiają, iż struktura materiału jest jeszcze bardziej interesująca. Aby nieco skontrastować całość zdecydowaliśmy się na obicie górnego rantu posłania gładkim, miłym w dotyku, popielatym futerkiem. W centralnej części legowiska znajdziecie Państwo wyciąganą, dwukolorową poduszkę. Z jednej strony obszyta została tym samym materiałem co ścianki boczne, a z drugiej tym samym co górny rant posłania. Jej wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej, który przedstawia napis "Home Sweet Home".

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty (maksymalnie 800) oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

W naszej ofercie dostępny jest także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co widoczne na zdjęciach powyżej legowisko, także macie Państwo szansę na stworzenie niepowtarzalnego kompletu.

Opinie
Polecamy również