Nazwa:

Różowo-brązowa poduszka Home Sweet Home

Kod produktu: LE 0742
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Widoczna na zdjęciach powyżej poduszka powstała dzięki wykorzystniu najwyższej jakości materiałów i półproduktów. Jej wsad w 100% stanowi kulka silikonowa, która nie będzie wywoływać u psa podrażnień i zaczerwienień. Za obicie posłużyło na miłe i ciepłę futerko w kolorze jasnego różu, które posiada strukturę małych wypustek. Całość obszyto polarową falbanką i przyozdobiono haftem z napisem "Home Sweet Home".

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej z programem ustawionym na niskie wirowanie, oraz z niską temp.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także ciepły kocyk, który wykonany został z tych samych materiałów, co prezentowana powyżej podusia.

Nasz nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:

  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla psów, których waga nie przekracza 7/8 kg.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Podusza zalecana dla ras większych, których waga nie przekracza 14/15 kg.
Opinie
Polecamy również