Nazwa:

Beżowo-błękitne posłanie królewskie

Kod produktu: LE 0756
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Ścianki boczne prezentowanego posłania wykonane zostały z 2 centymetrowego bloku pianki poliuretanowej, dzięki czemu nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez psa, legowisko wróci do pierwotnych kształtów. Oparcie przyozdobione zostało miłym w dotyku i oryginalnym futerkiem w kolorze écru, które posiada strukturę małych wybojów. Górny rant posłania przyozdobiony został tym samym materiałem, tylko w kolorze błękitnym. Poduszka powstała dzięki wykorzystaniu hipoalergicznej kulki silikonowej, dzięki czemu ze spania korzystać mogą nawet schorowane psy. Jej zaletą jest ponadto to, iż jest dwustronna, z jednej strony obita materiałem w kolorze écru, a z drugiej błękitnym. Od spodu legowisko podszyte zostało antypoślizgowym materiałem, dlatego z legowiska korzystać można nawet na śliskim podłożu, czy na zewnątrz. 

Na ściance bocznej naszyty został haft przedstawiający napis "The Prince sleeps here", istnieje jednak możliwość, by naszyć wariant dla suczki, z napisem "The Princess sleeps here".
W naszej ofercie dostępny jest także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co widoczne na zdjęciach powyżej legowisko, także macie Państwo szansę na stworzenie niepowtarzalnego kompletu.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. (40 stopni Celsjusza), ustawiając program na niskie wirowanie.

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
Polecamy Również
Schody minki miętowe
Cena od: 110.00 zł
Legowisko dla psa tygrysek
Cena od: 25.50 zł