Nazwa:

Różowo-amarantowe posłanie królewskie

Kod produktu: LE 0759
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Ścianki boczne legowiska wykonane zostały z grubego bloku pianki poliuretanowej (2 cm), dzięki czemu nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez psa spanie wróci do pierwotnych kształtów. Do jego obicia posłużyło nam oryginalne i miękkie w dotyku futerko w kolorze jasnego różu, które posiada stukturę małych wypustek. Górny rant posłania obity został tym samym futerkiem, różniącym się jedynie dla kontrastu kolorem, ekstrawaganckim amarantowym. Poduszka, która znajduje się w centralnej części legowiska wypełniona została dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu jest bardzo sprężysta i elastyczna, a przy tym w 100% hipoalergiczna i nie powodująca podrażnień na skórze czworonoga. Jej kolejną zaletą jest fakt, iż jest ona dwustronna i dwukolorowa, z jednej strony obita futerkiem w kolorze amarantowym, a z drugiej jasnoróżowym. Spód legowiska podszyty został antypoślizgowym materiałem, dzięki czemu można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na werandzie, czy w ogrodzie. 

Na ściance bocznej naszyty został haft przedstawiający napis "The Princess sleeps here", istnieje jednak możliwość, by naszyć wariant dla pieska, z napisem "The Prince sleeps here".
W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. (40 stopni Celsjusza), ustawiając program na niskie wirowanie.
W naszej ofercie dostępny jest także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co widoczne na zdjęciach powyżej legowisko, także macie Państwo szansę na stworzenie niepowtarzalnego kompletu.

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
Polecamy Również
Sofa tygrysek
Cena od: 58.00 zł
Sofa beżowo-fioletowa
Cena od: 58.00 zł
Legowisko niebiesko-brązowe
Cena od: 17.90 zł