Nazwa:

Stalowo-popielate posłanie królewskie

Kod produktu: LE 0753
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Wsad ścianki bocznej powstał dzięki wykorzystaniu grubego bloku (2 cm) pianki poliuretanowej, dzięki której nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez psa, legowisko dla psa wróci do pierwotnych kształtów. Za obicie posłużyło nam oryginalne futerko o strukturze małych wypustek w kolorze stalowym. Aby dobrze skontrastować całość, zdecydowaliśmy się na przyozdobienie górnego rantu posłania materiałem o tej samej fakturze, jednak w kolorze jasnego popielu. Wsad poduszki w 100% stanowi hipoalergiczna kulka silikonowa, która nie wywoła u Twojego czworonoga żadnych podrażnień ani zaczerwienień. Jej zaletą ponadto jest to, iż jest ona dwustronna, dwukolorowa – z jednej strony obita tym samym materiałem co ścianka boczna, a z drugiej tym co górny rant posłania. Spód spania wykonany został z antypoślizgowego materiału, dlatego korzystać można z niego zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz.

Na ściance bocznej naszyty został haft przedstawiający napis "The Princess sleeps here", istnieje jednak możliwość, by naszyć wariant dla pieska, z napisem "The Prince sleeps here".
W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. (40 stopni Celsjusza), ustawiając program na niskie wirowanie.
W naszej ofercie dostępny jest także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co widoczne na zdjęciach powyżej legowisko, także macie Państwo szansę na stworzenie niepowtarzalnego kompletu.

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
Polecamy Również
Legowisko budka kwiecista
Cena od: 59.30 zł
Ekskluzywne spanie krówka
Cena od: 68.00 zł
Sofa dla psa czarno-różowa
Cena od: 58.00 zł