Nazwa:

Beżowo-błękitne legowisko z serii królewskiej

Kod produktu: LE 0772
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Ścianki boczne wykonane zostały z 3 centymetrowego bloku pianki poliuretanowej, dzięki czemu nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez psa (np. opierania się całym ciałem na ściance), legowisko wróci do pierwotnych kształtów. Oparcie przyozdobione zostało miłym w dotyku futerkiem w kolorze écru, które posiada strukturę małych wybojów (futerko minky). Górny rant posłania przyozdobiony został tym samym materiałem, tylko w kolorze błękitnym. Poduszka, którą znajdziecie Państwo wewnątrz legowiska powstała dzięki wykorzystaniu kulki silikonowej. Jej zaletą jest ponadto to, iż jest dwustronna, z jednej strony obita materiałem w kolorze écru, a z drugiej błękitnym. Od spodu legowisko podszyte zostało antypoślizgowym materiałem, dlatego z legowiska korzystać można nawet na śliskim podłożu, czy na zewnątrz. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie haftu na ściance bocznej. Nowością jest to, iż chcemy Państwu dać wybór jaki haft chcecie mieć Państwo na legowisku. Na zdjęciach poniżej widnieje wariant dla pieska ("The Prince sleeps here"), ale istnieje także możliwość naszycia haftu dla suczki ("The Princess sleeps here"). Prosimy więc o informację w komentarzu, jaki wariant życzą sobie Państwo. 

W naszej ofercie dostępny jest także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co widoczne na zdjęciach powyżej legowisko, także macie Państwo szansę na stworzenie niepowtarzalnego kompletu.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty (max 800) oraz temp. nie powinna być wyższa niż 40 stopni Celsjusza.

Opinie
Polecamy również