Nazwa:

Beżowo-różowe legowisko z serii królewskiej

Kod produktu: LE 0773
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Ecru-różowe posłanie powstało dzięki zestawieniu ze sobą dwóch tkanin futerkowych. Za konstrukcję i stelaż posłużył nam gruby blok pianki poliuretanowej (3 cm). Aby zadbać o walory estetyczne nasi styliści zdecydowali się na obicie ich wytrzymałym, ale jednocześnie miłym futerkiem w kolorze ecru, o strukturze małych wypustek (futerko minky). Górny rant ścianek bocznych przyozdobiony został tym samym materiałem, tylko w jasnoróżowym odcieniu, dzięki czemu całość niezwykle zyskuje na wyglądzie. Poduszeczkę, którą znajdą Państwo w legowisku wypełniliśmy dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu pupil jest doskonale chroniony od chłodu podłoża. Ponadto jest ona dwustronna, z jednej strony obita futerkiem (tym co ścianki boczne), a z drugiej różowym. Spód spania powstał dzięki zastosowaniu antypoślizgowego materiału.

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie haftu na ściance bocznej. Nowością jest to, iż chcemy Państwu dać wybór jaki haft chcecie mieć Państwo na legowisku. Na zdjęciach poniżej widnieje wariant dla suczki ("The Princess sleeps here"), ale istnieje także możliwość naszycia haftu dla pieska ("The Prince sleeps here"). Prosimy więc o informację w komentarzu, jaki wariant życzą sobie Państwo. 

W naszej ofercie dostępny jest także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co widoczne na zdjęciach powyżej legowisko, także macie Państwo szansę na stworzenie niepowtarzalnego kompletu.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty (max 800) oraz temp. nie powinna być wyższa niż 40 stopni Celsjusza.

Opinie
Polecamy również