Nazwa:

Czarno-czerwone legowisko z serii królewskiej

Kod produktu: LE 0777
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Oparcie widocznego na zdjęciach powyżej posłania wykonane zostało z elastycznej pianki poliuretanowej z funkcją memory, która sprawi, że bok legowiska odkształca się pod naporem ciała zwierzęcia ale po krótkiej chwili, gdy tylko pupil zmieni swoją pozycję w posłaniu natychmiast powraca do swojego pierwotnego kształtu. Na piankę naciągnięta została tkanina minky koloru czarnego. Materiał ten posiada niewielkie wytłoczone maszynowo wypustki (z ang. – minky dots), które dodatkowo dodają jej niesamowitego wyglądu. Górny rant posłania również został odszyty tą samą tkaniną z tym, że dla kontrastu wykorzystaliśmy jej krwisto czerwoną wersję. W środku posłania umieszczona została bardzo miękka i wygodna poduszka. Jej środek wypełniliśmy dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu całość jest lekka i sprężysta. Jej zaletą jest ponadto fakt, iż z jednej strony obita została czarnym, a z drugiej strony czerwonym futerkiem (to te same materiały co na ściankach bocznych).

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie haftu na ściance bocznej. Nowością jest to, iż chcemy Państwu dać wybór jaki haft chcecie mieć Państwo na legowisku. Na zdjęciach poniżej widnieje wariant dla pieska ("The Prince sleeps here"), ale istnieje także możliwość naszycia haftu dla suczki ("The Princess sleeps here"). Prosimy więc o informację w komentarzu, jaki wariant życzą sobie Państwo. 

W naszej ofercie dostępny jest także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co widoczne na zdjęciach powyżej legowisko, także macie Państwo szansę na stworzenie niepowtarzalnego kompletu.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty (max 800) oraz temp. nie powinna być wyższa niż 40 stopni Celsjusza.

Opinie
Polecamy również