Nazwa:

Miętowo-popielate legowisko z serii królewskiej

Kod produktu: LE 0776
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Ścianka boczna widocznego na zdjęciach legowiska wykonana została z grubego bloku pianki poliuretanowej (3 cm), dzięki czemu nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania, całość powróci do pierwotnych kształtów. Pianka obita została miękkim i miłym w dotyku futerkiem w kolorze miętowym. Co ciekawe, jego struktura jest oryginalna i wyjątkowa, ponieważ materiał posiada dużą ilość małych wypustek (futerko minky). Górny rant posłania obity został futerkiem o tej samej strukturze, ale w kolorze stalowym. Legowisko posiada ponadto dwustronną, dwukolorową poduszkę – z jednej strony obitą futerkiem o strukturze małych wypustek w kolorze stalowym, a z drugiej w kolorze miętowym. Wsad poduszki stanowi duża ilość kulki silikonowej, dzięki której całość jest bardzo wygodna. Spód posłania wykonany został z antypoślizgowego materiału.

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie haftu na ściance bocznej. Nowością jest to, iż chcemy Państwu dać wybór jaki haft chcecie mieć Państwo na legowisku. Na zdjęciach poniżej widnieje wariant dla suczki ("The Princess sleeps here"), ale istnieje także możliwość naszycia haftu dla pieska ("The Prince sleeps here"). Prosimy więc o informację w komentarzu, jaki wariant życzą sobie Państwo. 

W naszej ofercie dostępny jest także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co widoczne na zdjęciach powyżej legowisko, także macie Państwo szansę na stworzenie niepowtarzalnego kompletu.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty (max 800) oraz temp. nie powinna być wyższa niż 40 stopni Celsjusza.

Opinie
Polecamy również