Nazwa:

Popielato-różowe legowisko z serii królewskiej

Kod produktu: LE 0774
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Ścianki boczne legowiska wykonane zostały z 3 centymetrowej pianki tapicerskiej i obite popielatym, miłym w dotku futerkiem, które posiada strukturę małych wybojów (futerko minky). Górny rant przyozdobiliśmy jasnoróżowym futerkiem, które również posiada strukturę małych min. Poduszka, która znajduje się w centralnej części legowiska wypełniona została dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu jest bardzo sprężysta i elastyczna. Jej kolejną zaletą jest fakt, iż jest ona dwustronna i dwukolorowa, z jednej strony obita futerkiem w kolorze jasnopopielatym, a z drugiej różowym. Spód legowiska podszyty został antypoślizgowym materiałem.

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie haftu na ściance bocznej. Nowością jest to, iż chcemy Państwu dać wybór jaki haft chcecie mieć Państwo na legowisku. Na zdjęciach poniżej widnieje wariant dla suczki ("The Princess sleeps here"), ale istnieje także możliwość naszycia haftu dla pieska ("The Prince sleeps here"). Prosimy więc o informację w komentarzu, jaki wariant życzą sobie Państwo. 

W naszej ofercie dostępny jest także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co widoczne na zdjęciach powyżej legowisko, także macie Państwo szansę na stworzenie niepowtarzalnego kompletu.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty (max 800) oraz temp. nie powinna być wyższa niż 40 stopni Celsjusza.

Opinie
Polecamy również