Nazwa:

Różowo-amarantowe legowisko z serii królewskiej

Kod produktu: LE 0778
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Ścianki boczne legowiska wykonane zostały z grubego bloku pianki poliuretanowej (3 cm), dzięki czemu nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez psa spanie wróci do pierwotnych kształtów. Do jego obicia posłużyło nam oryginalne i miękkie w dotyku futerko w kolorze jasnego różu, które posiada stukturę małych wypustek (futerko minky). Górny rant posłania obity został tym samym futerkiem, różniącym się jedynie dla kontrastu kolorem, ekstrawaganckim amarantowym. Poduszka, która znajduje się w centralnej części legowiska wypełniona została dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu jest bardzo sprężysta i elastyczna. Jest ona ponadto dwustronna i dwukolorowa, z jednej strony obita futerkiem w kolorze amarantowym, a z drugiej jasnoróżowym. Spód legowiska podszyty został antypoślizgowym materiałem.

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie haftu na ściance bocznej. Nowością jest to, iż chcemy Państwu dać wybór jaki haft chcecie mieć Państwo na legowisku. Na zdjęciach poniżej widnieje wariant dla suczki ("The Princess sleeps here"), ale istnieje także możliwość naszycia haftu dla pieska ("The Prince sleeps here"). Prosimy więc o informację w komentarzu, jaki wariant życzą sobie Państwo. 

W naszej ofercie dostępny jest także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co widoczne na zdjęciach powyżej legowisko, także macie Państwo szansę na stworzenie niepowtarzalnego kompletu.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty (max 800) oraz temp. nie powinna być wyższa niż 40 stopni Celsjusza.

Opinie
Polecamy również