Nazwa:

Stalowo-popielate legowisko z serii królewskiej

Kod produktu: LE 0775
Rozmiar szr.wys.dł
legowiska

Wsad ścianki bocznej powstał dzięki wykorzystaniu grubego bloku (3 cm) pianki poliuretanowej, dzięki której nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez psa, legowisko wróci do pierwotnych kształtów. Za obicie posłużyło nam oryginalne futerko o strukturze małych wypustek w kolorze stalowym. Aby dobrze skontrastować całość, zdecydowaliśmy się na przyozdobienie górnego rantu posłania materiałem o tej samej fakturze, jednak w kolorze jasnego popielu. Głównym sprawcą tego, że legowisko jest tak bardzo wygodne, jest duża poduszka wewnątrz posłania. Jej wsad w 100% stanowi kulka silikonowa. Jej zaletą jest to, iż jest ona dwustronna, dwukolorowa – z jednej strony obita tym samym materiałem co ścianka boczna, a z drugiej tym co górny rant posłania. Spód spania wykonany został z antypoślizgowego materiału.

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie haftu na ściance bocznej. Nowością jest to, iż chcemy Państwu dać wybór jaki haft chcecie mieć Państwo na legowisku. Na zdjęciach poniżej widnieje wariant dla suczki ("The Princess sleeps here"), ale istnieje także możliwość naszycia haftu dla pieska ("The Prince sleeps here"). Prosimy więc o informację w komentarzu, jaki wariant życzą sobie Państwo. 

W naszej ofercie dostępny jest także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co widoczne na zdjęciach powyżej legowisko, także macie Państwo szansę na stworzenie niepowtarzalnego kompletu.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty (max 800) oraz temp. nie powinna być wyższa niż 40 stopni Celsjusza.

Opinie
Polecamy również