o firmie

   Nasza firma słynie z niskich, stabilnych i rzadko zmienianych cen. Jest to możliwe, dzięki temu iż już od kilku lat jesteśmy liderem pod względem liczby sprzedanych produktów. Strategia York Design polega na projektowaniu oraz sprzedaży legowisk o bardzo wysokiej jakości, które jednocześnie mają doskonały design, dlatego mogą spełniać wymagania różnych odbiorców.

Kluczowym aspektem strategii biznesowej firmy York Design jest oferowanie najlepszych na rynku produktów dla zwierząt za pośrednictwem naszej sieci partnerów handlowych. York Design polega na swoich partnerach handlowych w zakresie innowacji rozwiązań i produktów które przedstawia im klient końcowy.

W naszej ofercie znajdą Państwo legowiska dla psów i kotów. Dynamika i elastyczność działań skłania nas do ciągłego poszukiwania nowych partnerów zarówno w kraju jak i za granicą. Umożliwiamy Państwu realizację indywidualnych projektów i nietypowych zamówień. Nasz profesjonalnie wyszkolony i wyposażony zespół ma już za sobą realizację wielu zamówień.

Ciągły, dynamiczny rozwój oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi, pozwoliło nam na gruntowane poznanie specyfiki tej branży, stopniowe poszerzanie zakresu usług i świadczenie ich na najwyższym poziomie. Precyzja i zaangażowanie to wartości symbolizujące naszą markę. Dzięki wysokim nakładom inwestycyjnym w nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowanej kadrze możemy obecnie realizować zlecenia dla najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z wycinkiem naszej oferty zamieszczonej na naszej stronie a także do odwiedzenia naszego salonu handlowego.
 
 
                                                                                                                                          Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                           Gertruda Czechowicz