Polityka Prywatności

W firmie York Design staramy się dać Państwu maksimum kontroli nad osobistymi informacjami. Bardzo ważne jest dla nas, żebyś odwiedzając nasz serwis www, czuł się komfortowo. Są jednak takie chwile, kiedy możemy potrzebować od Ciebie informacji ( zapisanie do newslettera, zamówienie katalogu, zapytanie o miejsce zakupu etc. )

Wszystkie dane osobowe jakie podajesz, włącznie z adresem e-mail są wykorzystywane w następujący sposób:

Jeżeli zostawiasz swoje dane w celu otrzymywania od nas informacji - przede wszystkim broszur, katalogów - zbieramy i przechowujemy te informacje. Pozwalają nam one spełniać Twoje życzenia. Jeżeli przeglądasz lub pobierasz informacje, śledzimy Twoje kroki. To pomaga nam dopasowywać zawartość strony do Twoich potrzeb i daje nam sygnał, które strony są najczęściej odwiedzane. Nie sprzedajemy i w żaden inny sposób nie dystrybujemy firmom zewnetrznym Twoich danych. Strona może zawierać linki do innych stron, nie związanych z działalnością Firmy Metal-Bud. Metal-Bud nie ponosi odpowiedzialności za ochrone oprywatności na tych stronach.

Prawa Autorskie
Wszelkie prawa autorskie i majątkowe do tych stron posiada © 2006 Firma Produkcyjna Metal-Bud, Rzeszotary 557, 32-040 Świątniki Górne, woj. Małopolskie, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje na tych stronach, zawierające, ale nie ograniczające się do tekstu, zdjęć, rysunków i dźwięków nie mogą być reprodukowane, przetwarzane, rozpowszechniane lub przechowywane bez pisemnej zgody Firmy Metal-Bud ( jeśli są Państwo naszym Klientem, i chcą skorzystać z materiałów zamieszczonych na naszej stronie www, prosimy o kontakt a przydzielimy taką zgodę ).

Zmiany zawartości stron są surowo zabronione. Wszystkie zdjęcia ( a w szczególności zdjęcia produktów ), teksty ( w tym opisy produktów ) są własnością firmy Metal-Bud.